Aliağa Tatiliniz İçin Konaklayabileceğiniz Oteller

Tatil seçiminizi İzmir Aliağa ilçesinde yaptıysanız konaklama konusunda oldukça şanslısınız çünkü bölgede gerçekten bir çok kaliteli otel bulunmakta. Daha çok turistlik amaçlı gidilen Aliağa ilçesi geçmişte bir çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Daha önce ‘Otel Seçerken Hangi Noktalara Dikkat Edilmeli‘ başlıklı yazımızda otel seçiminde nelere önem vermeniz gerektiğini belirtmiştir, yine bu doğrultuda İzmir Aliağa otelleri arasında size en seçkin ve güvenle konaklayabileceğiniz oteller hakkında bilgiler vereceğiz. İşte Aliağa’da kalabileceğiniz en kaliteli iki otel ve detayları

Prestige Dönmez Hotel

Rahatlık ve konforunuz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu otel Aliağa otelleri arasında farklı ve özel bir yere sahip. 1982 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren otel tamamen bir aile işletmesi olarak dikkat çekiyor. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda kalmak istiyorsanız Prestige Dönmez Hoteli tercih edebilirsiniz, bir otelden tüm beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayan geniş ferah odaları, hijyenik yemek salonları ve tüm aktiviteleriniz için özel olarak hazırlanmış toplantı salonları ile Prestige Dönmez Hotel Aliağa’da otel tercihleriniz arasında birinci sırada yer almalıdır.

Aliağa ilçesinin ilk ve tek dört yıldızlı oteli olma özelliğine sahip olan Prestige Dönmez Hotel ister aileniz ile tatil programında isterseniz de iş gezileriniz için kalabileceğiniz bir oteldir. Eşsiz manzaralı odalara sahip olan Prestige Otelin yemekleri de gerçek anlamda oldukça lezzetli ve güzel. Kısaca yolunuz Aliağa’ya düşerse ve kalacak bir yer arıyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz.

Tabakçı Otel Aliağa

2015 yılında restore edilerek daha modern bir görünüm kazanan otel deniz manzaralı ve şık bir yapıya sahip. “Güven ve huzur…” sloganı ile Aliağa’da konaklama hizmeti veren otel açık büfe kahvaltı, tam ve yarım pansiyon şeklinde ek hizmetlerde sunmaktadır.

Genel olarak baktığımızda Aliağa belkide İzmir’in en gelişmiş ve büyük ilçelerinin başında geliyor. Özellikle İZBAN ve diğer toplu taşıma servislerinin bölgeye ulaşması ile gerek nüfus yoğunluğu gerekse de iş imkanlarının son derece arttığı Aliağa Egenin yükselen değeri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.