Cender Hotel Antalya

Bu sene Antalya sezonunu açarak haftasonunu Antalya’da geçirdik. Cuma günü karayolu tercih ederek saat 14:00’te başlayan maceralı bir Antalya yolcuğunun sonunda Cumartesi sabahı Antalya’daydık. Cender Hotel’de yerlerimiz ayırtılmıştı. Erken saatte otele giriş yaptık. Otel personeli güleryüzlü ve samimi insanlardı. Otele erken gittiğimiz için oda giriş saatimizi beklemeliydik. Beklerken hemen çay ve börek ikramları ile bizi memnun ettiler. Ayrıca bagajlarımızı hemen bagaj odasına alarak bizi büyük bir yükten kurtardılar. Cender Hotel personeline bu inceliklerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Cender Hotel belkide Antalya’nın en güzel konumunda. Harika bir yer. Denizin dibinde ve şehir merkezinde. Her yere yakın. Bir ayağınız denizde bir ayağınız Antalya merkezde. Otelin havuzu yeterli kapasitede. Ayrıca otelde fitness, sauna ve hamam var. Odalar temiz düzenli ve tüm odalar deniz manzaralı. Otelin önünden tramvay ve otobüsler geçiyor. Bu da demek oluyorki Cender Hotel ulaşım açısından sorunsuz bir yerde. Muratpaşa ilçesi Işıklar Caddesi dediğiniz an Antalya’da burayı bilmeyen yok. Otelin yanıbaşında yemek için restoranlar, cafeler ve daha birçok yer var.

Antalya Türkiye’nin turizm cennetlerinden. Sıcak havası, tertemiz denizi ve güzel insaları ile bize her zaman iyi gelir. Eminizki Antalya sizler içinde iyi gelecek. Cender Hotel tavsiye ettiklerimiz arasındadır. Şimdiden iyi tatiller.