Eğlencenin Adresi Marmaris

Ege ve Akdeniz sahillerinin en popüler tatil beldelerinden biri olan Marmaris, denizi ve sahilleri kadar gece hayatıyla da adından bahsettiriyor. Gecesinde gündüzünde farklı etkinliklerle eğlenceli tatilin hakkını verebileceğiniz Marmaris sezon boyu binlerce turisti ağırlıyor.

Sahil yolu boyunca gerek Uzunyalı’da, gerek Marina’da, gerekse barlar sokağında çeşitli eğlence mekanları sıralanmış durumdadır. Gece ayrı gündüz ayrı bir dünya sunması Marmaris’in en belirgin özelliklerinden biridir. Marmaris Gece Hayatı dünya çapında ünlü barları, diskoları ve eğlence mekanlarıyla size, günün ilk ışıklarına kadar eğlenme imkanı sunar. Geceleri Marmaris merkezinde Marina ve barlar sokağından sonra Uzunyalı bölgesi tercih edilir. Burada denize sıfır olarak yan yana dizilmiş cafeler, canlı müzik performansı bulunduran işletmeler, barlar ve restoranlar bulunmaktadır. Uzunyalı bölgesinde yürüyüş yapmak ve sevdiklerinizle sahilde zaman geçirmek de çok keyiflidir.

MARMARİS BARLAR SOKAĞI

Marmaris’in kalbi geceleri Marina’da atar. Dünyaca ünlü kafelerin denize sıfır konumda bulunduğu Marina’da içeceğinizi yudumlarken bir yandan sohbet edip bir yandan manzaranın tadını çıkarmak eşsiz bir keyiftir. Çeşitli yerli ve yabancı ünlünün gelip performans sergilediği Marmaris barlar sokağı hızını kesmeden, tüm gece misafirlerine doyasıya eğlence ve maksimum memnuniyet vermeyi amaçlıyor. Genellikle üstü açık olan yüksek kapasiteli barlarda 04.00’a kadar tempo hız kesmiyor. Çevre beldelere nazaran gece hayatı en popüler olan ve en çok tercih edilen bölge Marmaris’tir. Lazer şovlarla pekiştirilen mükemmel Dj performansları ve yüksek kalite ses sistemleriyle donatılmış barlarda doyasıya eğlenmenin tadını çıkarın. Gece sonunda yapılan ve en eğlenceli aktivitelerden biri olan köpük partilerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zevkinize göre techno müziklere yer veren barlar, rock müziğin canlı performanslar eşliğinde hakkını veren publar, en hit dans şarkılarıyla gönlünüzce dans edebileceğiniz dance cluplar, en sevilen türküleri bir gecede duyabileceğiniz türkü barlar… ve daha birçok seçeneği sizlere sunan barlar sokağı hem yazın hem kışın hizmetine devam eder.

Marmaris ünlü deniz ve plajları, çeşitli tatil etkinlikleri, her yanı kaplayan huzurlu yemyeşil doğası ve hareketli gece hayatı ile 7’den 70’e herkes için mükemmel bir tatil fırsatı sunar.

Yorum Yap