Her Yaş İçin EGE

Türkiye tatil için gerçekten harika bir ülke. Üç bir yanı denizlerle çevrili olan Türkiye’nin belkide en güzel köşeleri Ege’de. Ege, her yaş için tek bir bölge gibidir. Zevkli manzara, muhteşem sahil şeridi, zeytin ağaçları, kayalıklar ve çam ormanları ile çevrili bozulmamış plajları keşfedin.

Ege, antik  bir bölgedir. Bir zamanlar batı uygarlığının doğuşuna şahit olan Ege kıyıları, Anadolu’nun en güzel bölgelerindendir ve yeşil yamaclara yaslanmış geniş kumsallara sahiptir. Gelin, Ege’ye gidelim, denizin kucaklaştığı güzel sahillere tanıklık edelim. Bu bölgede çok renkli etnik kültürler ve sayısız uygarlıklardan kalan izler bulacaksınız. En yoğun gölgeleriyle yeşili ve mavi doğayı hissedeeksiniz. Her yerde bulunan modern ve konforlu tesislerde Ege’de tatilin keyfini çıkarın.

Dalgıçlık, sörf, yelken, paraşüt, su kayağı, balık altı sualtı, balık açısı, yüzyıllar boyunca terapi amaçlı kullanılan termal suların keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir açık hava müzesi gibi kalıntıları ziyaret edebilirsiniz, birçok farklı dinin kutsal alanlarını ziyaret ederek insanlığın inanç yolculuğunu izleyebilirsiniz.

Bir tekneyle dolaşabilir ve Ege’nin sularını gezebilirsiniz; Bir rafting seferi ile Ege’nin güzel doğasını görerek bir adrenalin yaşayabilirsiniz. Dağlara tırmanabilir, mağaraları keşfedebilir, doğada kendinizi batırabilir ve hayatta olduğunuzu hissedebilirsiniz.