İlk Romantik Tatiliniz İçin: 2017 Balayı Fikirleri

Bir hayli yorucu ama her anlamda mutluluk veren büyük bir süreci atlattınız. Gelinlik seçildi, düğün planları yapıldı, davetiye dağıtıldı, o büyük gün yaşandı. Peki şimdi ne olacak? Şimdi hayatınızın en mutlu tatilini yapmanın vakti geldi. Eşinizle ilk tatil, evlilik sonrası ilk romantik anlar… Kısacası unutulmaz bir deneyim süreci.

Eğer bu süreci sıradan planlarla yapmak istemiyor, her şeyi en farklı, en lüks ve tamamen size özel bir şekilde yaşamak istiyorsanız hazırladığımız rotaları, derlediğimiz önerileri dikkate alabilirsiniz. Zira hem tatil hem romantizm ve tüm bunların size özel bir alanda yaşanması artık mümkün durumda. Binlerce kişiyle aynı otelde, aynı ortak alanlarda bu güzel anları mahvetmek zorunda değilsiniz.

2017 Balayı Fikirleri ve Önerileri

Üç Farklı Lokasyon Önerisi

Üzümlü Köyü: Bakir bir doğa, yeşili ve maviyi en iyi şekilde sizlere sunabilen bir lokasyon. Her şeyden uzak, rahat ama doğal bir balayı tatili için ideal bir seçenek.

Bodrum: Bembeyaz evler arasında, size özel lüks bir villa; önünüzde uçsuz bucaksız bir deniz, ardınızda yemyeşil doğa. Bodrum’un kendine has havasını da dahil edince, mükemmel bir balayı süreci sizi bekliyor.

Fethiye: Ölüdeniz başta olmak üzere, bir çok eşsiz güzelliği ve bölgeyi bir arada sunan ilçelerden birisi. Her şeyin daha özel olması, farklı etkinlikler ile dolu dolu bir deneyim yaşamak için ideal bir rota olacaktır.

Özel Balayı İçin Başlıca Öneriler

Otelleri kafanızdan silin. Zira artık fiyatları çok daha uygun olan balayı villaları ile çok daha özel deneyimlere adım atabilirsiniz.

Düşünün, sabah uyandığınız anda herkesle ortak bir havuza gitmek zorunda değilsiniz. Dışarıdan görünmeyen, sadece size ait olan bir havuzda güne romantik, heyecanlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Keza aynı şekilde bahçenizde tamamen size özel, size ait.

Her şey, en lüks şekilde tasarlanmış durumda. Bu sayede tatiliniz süresince mükemmel bir deneyimi, en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü lüks bir villada yaşamış oluyorsunuz.

Mükemmel villa tatiliniz süresince, jakuzi ve benzeri ek detaylar ile romantik anları daha iyi yaşama olanağı bulabiliyorsunuz. Kısacası balayınız, gerçek bir romantik balayı haline geliyor.

Kaynak ve Bilgi İçin: https://www.villacim.com/ilk-romantik-tatiliniz-icin-2017-balayi-fikirleri/