Kıbrıs Tatilinizde Araçsız Kalmayın!

Kıbrıs Tatilinizde Araçsız Kalmayın!

Yavru vatan Kıbrıs tatilinizde araçsız kalırım diye düşünmeyin. Rent a Car alanında uzun yıllar boyunca hizmet veren firmamız Ayaz Rent A Car sizlere istediğiniz özelliklerdeki kiralık araçları eb uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Kıbrıs tatilinizin tarihi kesinleştikten sonra web sitemizden rezervasyon yaparak tatilinizi konforlu hale getirebilirsiniz.

Kıbrıs’ın tüm gezilecek en nadide yerlerini sevdiklerinizle konforlu şekilde görmek ve eğlenmek için Kıbrıs araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik en avantajlı fiyatlarla kiraladığınız yeni model araçlar sorunsuz bir tatil yapmanız için sizleri bekliyor.

Firmamız Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti devletinin verdiği izin ile Kırmızı Z plakalı araç filosuna sahiptir. Kıbrıs’ta rent a car firmaları arasında ilk tavsiyelerde yer alan firmamız güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Kıbrıs tatilinizde ulaşım araçlarında vakit kaybetmeden taksilere çok fazla ücret ödemeden kiraladığınız aracınızla konforlu bir gezi planı oluşturabilirsiniz. Üstelik Türkiye’ye göre benzin fiyatlarının çok daha hesaplı olan Yavru Vatanda Kıbrıs araç kiralama gerçekten büyük avantaj sunmaktadır.

Kıbrıs Araç Kiralamada Uygun Fiyat Garantisi

Kıbrıs tatilinizde araç kiralama hizmetimizden yararlanarak uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Filomuzdaki tüm araçlarımız bakım ve kontrolleri yapılmış ve sigortalı olarak sizlere sunulur. Uygun fiyat avantajı sunan Ayaz rent A Car müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kusursuz hizmet vermektedir.

Kıbrıs araç kiralama yeni model araçlar en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmuştur. Kıbrıs araç kiralama şirketleri arasında en güvenilir ve en çok tercih edilen firma olan Ayaz rent a car sizlere kusursuz hizmet vermekten onur duyuyor.

Ayaz rent a car web sitemizden rezervasyon talebinizi göndererek sizlere telefon veya email yolu ile dönüş yaparak siz Kıbrıs’a gelmeden biz aracınızı hazırlayalım. Ercan Havalimanında yer alan otopark içinde aracınızı teslim alabilir tatil sonunda havalimanında aracı teslim edebilirsiniz. Kıbrıs araç Kiralama hizmetinde en çok tercih edilen firma Ayaz Rent A Car olarak müşteri memnuniyetiniz memnuniyetimiz diyerek çıktığımız bu yolda sizlerin desteği ile sektörde en iyi konumdayız.