Ladies Beach, Kuşadası

Kuşadası Türkiye’nin en harika tatil destinasyonlarından birisi. Sahil şeridi boyunca birçok plaj bulunan Kuşadası kumsalları tertemiz, berrak sularla buluşarak size harika bir tatil imkanı sunuyor. Muz bot, jet ski, pedalos, para yelken gibi su sporları ile birlikte yüzmek için can atacağınız plajlar burada. Ladies Beach, Kadınlar Plajı da olarak bilinen plaj Kuşadası’nın en popüler plajıdır. Plaj önceleri sadece kadınlara özeldi fakat günümüzde bu plaj herkese açıktır. Plajda yer alan barlar, kafeler, restoranlar ve birçok otel palmiye ağacı kaplı gezinti yerleri ile harika bir tatil beldesidir. Bayanlar Plajı, sadece Kuşadası’nın merkezine mükemmel konumu nedeniyle değil aynı zamanda temiz, sığ sulardan, 1 km’lik kumsaldan ve su sporları gibi olanaklardan dolayı bölgedeki en popüler plajlardan biridir. Odalar, şemsiye, şezlonglar ve tuvaletler. 08.00-19.00 saatleri arasında can kurtaran güvenlik görevlileri de görev yapıyor.

Bayanlar Plajı’ndaki akşam gün batımı, kaçırılmaması gereken yerlerden. Akşam saati içeceğiniz yudumlarken Yunan Adaları manzarasını izlemek size huzur verecek.

Ladies Beach, şehir merkezine çok yakın. Dolmuşlarla gidip gelebilirsiniz. Yüzmeyi ve güneşlenmeyi seviyorsanız Ladies Beach Kuşadası’nda sizin için ideal bir yer. Ayrıca alışverişi sevenler için burada birçok hediyelik eşya dükkanı da var.