Marmaris Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu

Binlerce yerli ve yabancı turist tarafından yaz aylarının en gözde tatil beldelerinin başında Marmaris gelmektedir. Marmaris’in birbirinden güzel farklı koylarının tek bir günde görülebilmesi ve de tatil zamanında harika bir gün geçirilmesini sağlayan en güzel etkinliklerin başında da Marmaris Tekne Turu gelmektedir. Birçok farklı konseptte hazırlanan tekne turları içinde, sizler de hem bütçenize uygun hem de görmek istediğiniz tercihlerin yer aldığı tekne turlarından birini seçerek; Marmaris’in tadını gün boyu teknede geçireceğiniz muhteşem zamanlarla çıkarabilirsiniz.

Tekne turları içinde, Marmaris misafirlerinin en çok tercih ettiği tekne turu da Her Şey Dahil Tekne turu olmaktadır. Çokça tercih edilmesinin nedeni ise; hem fiyatının çok uygun olması hem turun içerdiği konsepttir. Öğle yemeğinin ve de gün boyu limitsiz meşrubat, çay, kahe, su, bira ve şarap içeceklerinin ikram edildiği tur; nisan ve ekim ayları arasında her gün düzenlenmektedir. Ayrıca ödenen ücretin içinde konaklanan tesisten alınıp tekneye getirme ve tur bitiminde de konaklama tesisine bırakma hizmeti de yer almaktadır.

Tur Programı

Sabah saat 9’da başlayan Her Şey Dahil Tekne Turu’nda 7 ayrı noktada mola verilir. Verilen molaların 2 tanesi fotoğraf çekilmeniz için diğer 5 tanesi de yüzme molaları olmaktadır. Yüzme molalarının süresi de yarım saattir. İzlenecek rota ise şu şekildedir: Fotoğraf çekilecek yerlerle başlayan turda, fotğraf çekilecek duraklar Çiftlik ve de Fosforlu Mağaraları olmaktadır. Ardındn Cennet Adası, Amos, Kumlukbükü, Akvaryum Koyu, Turunç koylarına ziyarettu bulunularak, tur sonlandırılır.

Her Şey Dahil Tur Programı için ödenecek ücrete; gün boyu alacağınız rehberlik hizmeti, gün boyu limitsiz içecekler, sigorta, konaklama tesislerinden alınma ve bırakılma hizmeti ve de öğle yemeğidir. Öğle yemeğinde ise; tavuk, makarna ya da pilav seçeneklerinden istediğiniz biri ve salata bulunmaktadır. 2 katlı tekne özelliği sayesinde de ister üst katta yeterli sayıda bulunan şezlonglarda güneşlenip Mamaris’in eşsiz koylarının tadını çıkarabilir; isterseniz de alt katta masa ve oturulacak alanlar bulunan kısımda gölge altında turun tadını çıkarıp, muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

Marmaris’teki tüm tekne turları için gerekli bilgiyi https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/ sayfasında bulabilirsiniz.