Ramazan Bayramı Tatili 9 gün

Başbakan Sayın Binali Yıldırım müjdeyi verdi. Evet 2016 Ramazan Bayramı tatili tam 9 gün. Hemen nereye gitmeli planları yapmaya bşaladıysanız eğer bu sene ülkemizin turizmine destek olma zamanı. Turizme ilaç gibi gelen bu tatil kararının açıklanması ile beraber tercihleriniz arasına Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerimizle birlikte kültür turlarını da düşünmenizi öneririz.

Eğer canlı ve hareketli bir tatil düşünüyorsanız, rotanızı Bodrum, Çeşme, Marmaris ve Antalya destinasyonları değerlendirebilirsiniz. Eğer  sakin bir tatil olsun diyorsanız istikametinizi Ayvalık, Didim, Bozburun ve Kaş gibi destinasyonlara çevirebilirsiniz.

Eğer sıcak havaları sevmiyorsanız Karadeniz’i düşümebilirsiniz.Doğu Karadeniz’in eşsiz yaylalarında doğayla iç içe bir bayram tatili size kesinlikle çok iyi gelecektir. Rize ve Trabzon ile birlikte Artvin‘i de araştırmayı ihmal etmeyin.

Kültür turlarında ise Safranbolu, Amasya, Nevşehir, Konya, Erzurum gibi ülkemizin tarihle dolu şehir ve ilçelerini ziyaret ederek farklı bir bayram tatili geçirebilirsiniz.

Tatille dolu mutlu bir Ramazan Bayramı geçirmeniz dileğiyle. İyi Tatiller.

Yorum Yap