Yurtdışında En Romantik Şehirler

Yeni evlenen ya da bu yaz tatilini romantik bir ülkede yapmak isteyenler için hazırladığımız bu makalemizde sizlere yurtdışında en romantik şehirler neresi bilgiler verelim istedik. Çünkü bu gittiğiniz şehirlerde kendinizi kaybedecek ve hayatınız boyunca da unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.  Yeni ve romantik çiftlerimiz aşağıdaki seçenekleri mutlaka göz önünde bulundurmalı.

Paris

Paris için bana bir şey söyleyin derseniz size aşkın ve romantizmin başkenti diyebilirim. Sanıyorum ki Paris’i anlatmak için bu cümle yeterli olacaktır. Bunun için romantik bir tatil planlamak istiyorsanız ilk tercih etmeniz gereken ülke. Eyfel kulesi, Şanzelize Caddesi ve ünlü mağazalar

Barselona

Yurtdışında romantik tatil isteyenlerin seçenekleri arasında yer alan Barcelona özel yapısıyla her zaman ilgi odağı olmayı da başarmıştır. Ülkemizde balayı turları için genel bir bakış yaptığımız da Barcelona turları en fazla tercih edilenler arasında gösterilmektedir.

Roma

İlk sırada olan Paris ve Barcolana’dan sonra bir diğer ülke ise Roma’dır. Roma tar yapısıyla büyülerken yalnız romantizm değil aynı zamanda farklı kültürleri de burada görebiliriniz. Sevdiğinizle Venedik kanallarında bir tekne sefası sizi kendinizden geçirecek. 

Amsterdam

Balayı önerileri şehirleri arasında bulunan Amsterdam Hollanda’yı tatil seçenekleri arasında değerlendirmek isteyenler için güzel bir alternatif olacaktır. Amsterdam’da düzenli yapılabilecek kanal turlarıyla birlikte iyi bir tatil geçirebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Yurtdışında En Romantik Şehirler hakkında bilgiler vererek birkaç örnek şehir değerlendirdik. Bunlardan bir tanesini seçerek bu yazınızı daha romantik bir tatille değerlendirebilirsiniz.